Piątek, 26 czerwca 2015r. był jednym ze szczęśliwszych dni dla całej społeczności szkolnej. W godzinach popołudniowych w sali MOK-u odbyła się uroczystość zakończenia  roku szkolnego 2014/2015.
Wzbogacił ją muzycznie występ orkiestry smyczkowej PSM I stopnia pod dyrekcją p. Michała Gajdy oraz big-band prowadzony przez p. Michała Pradelę. Pożegnano absolwentów I i II st., wręczono nagrody laureatom konkursów oraz uczniom, którzy zapracowali na świadectwo z wyróżnieniem.

Pani dyrektor Zofia Mańka-Błaszczyk pogratulowała sukcesów i osiągnięć uczniom oraz nauczycielom, podziękowała wszystkim za owocną pracę, wskazując na nieodzowną pomoc rodziców. Na zakończenie przedstawiciele samorządu uczniowskiego wyrazili wdzięczność Dyrekcji i nauczycielom za cały rok nauki. W radosnych nastrojach, przy fanfarowych dźwiękach big-bandu pożegnano rok szkolny 2014/15 życząc wszystkim WESOŁYCH WAKACJI!!!

k.j.

Skip to content