NAGRODA KULTURALNA PREZYDENTA MIASTA ŻORY 😀

DLA PANI DYREKTOR!

Pani Zofia Mańka-Błaszczyk i Pan Prezydent Waldemar Socha

          Na dzień przed inauguracją obchodów jubileuszu szkoły (08.10.2015r.) w sali kinowej „Sceny Na Starówce” odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Kulturalnych Prezydenta Miasta Żory, które przyznawane były w tym roku po raz pierwszy.

       Z radością informujemy, iż nasza pani dyrektor Zofia Mańka-Błaszczyk otrzymała z rąk prezydenta Waldemara Sochy ową nagrodę za osiągnięcia w kategorii upowszechniania kultury. 

Trzeba również podkreślić fakt, iż wręczanie statuetki odbywało się przy równie radosnym wtórze Big bandu ZPSM pod kierownictwem p. Michała Pradeli,

Big band ZPSM

który kolejny raz uświetnił swoim występem miejską imprezę. Cieszymy się, że aktywne i skuteczne działania naszej pani dyrektor, które daleko wykraczają poza teren szkolny, zostały zauważone i docenione na forum miejskim.

      Przypomnijmy także, że Nagroda Kulturalna może być przyznawana jeszcze w kategoriach: twórczość artystyczna oraz ochrona kultury. Otrzymali  ją kolejno: Lothar Dziwoki, Zofia Przeliorz oraz Zespół Śpiewaczy „Rojanki”.

       Zwycięzcom składamy serdecznie GRATULACJE i życzenia dalszych sukcesów na niwie kultury.

k.j.

Więcej zdjęć TUTAJ

Skip to content