2 WRZEŚNIA 2019, W PONIEDZIAŁEK

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPROSILIŚMY  DO SZKOŁY

NA UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2010

 

Spotkanie z wszystkimi uczniami i rodzicami odbyło się w sali kameralnej wg podanego grafika, w trzech turach. Na początek przyszli uczniowie pierwszych klas PSM I stopnia, następnie pozostali uczniowie tejże szkoły, a na koniec starszyzna czyli uczniowie PSM II stopnia.

Dyrektor Szkoły, p. Estera Manderla przywitała serdecznie wszystkich zebranych za każdym razem, odśpiewany też został trzykrotnie hymn państwowy. Przedstawieni zostali nowi nauczyciele: fortepianu – p. Jakub Copik, teorii – p. Krystian Barański. Ponadto p. Dyrektor podziękowała za wieloletnią pracę kierownikowi sekcji fortepianu i akordeonu – p. Jadwidze Barańskiej oraz kierownikowi sekcji smyczkowej i gitary – p. Aleksandrze Stopie. Wskazała także na nowych nauczycieli, którzy od 1 września 2019 będą pełnić te funkcje. Nowym kierownikiem sekcji fortepianu i akordeonu został p. Jakub Gwardecki, zaś „pałeczkę smyczkową” przejął p. Jakub Witek.

Życząc powodzenia i sukcesów uczniom i nauczycielom P. Dyrektor na zakończenie sama otrzymała od zebranych życzenia, tyle, że urodzinowe!

A oto życzenia od p. Dyrektor!

P.S. Pierwszy dzień roku szkolnego był też wspaniałą okazją, aby uczniowie szkoły PSM II stopnia PO RAZ PIERWSZY założyli swoje firmowe koszulki! Wyglądali jak jedna wielka rodzina! I z dumą założyli grupę CHCE MI- SIE:)!

Tekst i zdjęcia – p. Katarzyna Jarzyna

 

Skip to content