W trakcie realizacji

Informujemy, iż Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach dnia 12 czerwca 2017 otrzymał dofinansowanie zadań w ramach Programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowanie przeznaczone zostało na Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach o salę koncertową.

W wyniku przetargu w dniu 29 czerwca 2017 wyłoniono wykonawcę projektu, którym została firma „RYSY Architekci Rafał Sieraczyński” z miejscowości Mysiadło.

W dniu 28 września zatwierdzona została koncepcja architektoniczna projektu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Logo MKiDN

Copyright © All right reserved.
Skip to content