dzien-dziecka-1200x480UDANY DZIEŃ DZIECKA!

Co takiego wydarzyło się, że to dobre określenie?

1 CZERWCA  =  DZIEŃ DZIECKA!!! szkolny-bus51

          W to wyjątkowe, czwartkowe popołudnie uczniowie klasy II i III cyklu 6-letniego naszej szkoły, udali się do Filharmonii Śląskiej w Katowicach, na specjalny koncert zatytułowany „Bajki i nie bajki”. Byliśmy świadkami niezwykłego koncertu filharmoników katowickich i Jacka Kotlarskiego, który zaśpiewał słuchaczom najpiękniejsze bajkowe melodie. Któż z nas nie zna „Pszczółki Mai”, „Misia Uszatka”, „Misia Coralgola” czy „Gumisiów”? A to tylko niektóre wokalne prezentacje.

pszczolka-maja

         Nasi podopieczni bezbłędnie rozpoznali, specjalnie na tę okazję zaaranżowane tematy muzyczne z filmów: „Star Wars”, „Harry Poter”, „Piraci z Karaibów”. Wielu z nich po raz pierwszy gościło w tej przepięknej sali. Dzieci zachwycały się elegancją tego miejsca, wspaniałymi żyrandolami, pięknymi kolorami, złoceniami na ścianach. Ogromne wrażenie wywołała estrada, na której doskonale prezentowali się instrumentaliści Filharmonii Śląskiej.

          Myślałem, że to będzie klasyczny koncert, taki jak zawsze… ale to był najlepszy koncert na jakim byłem. Zachwyciła mnie muzyka z filmów popularnych, jak i starszych z lat moich rodziców i dziadków. Koncert zrobił na mnie wielkie wrażenie i najchętniej bym go powtórzył. Chciałbym też dodać, że sala koncertowa była piękna.

                                                                                     Bartosz Waldon

 

         Dla mnie to było EXTRA EXTRA EXTRA razy 100.

                                                                                      Karol Grudnik

                  Dzięki sprawnej organizacji pani Mai Bańczyk, doskonałej opieki pani Aleksandry Stopy oraz Sonii Mitros i zgranej ekipy naszych uczniów wraz z kilkoma rodzicami, Dzień Dziecka możemy uznać za NIEZWYKLE UDANY!!!

Tekst  – p. Maja Bańczyk, organizator UDANEGO WYJAZDU:)bus

 

DSC_0842 DSC_0836

 

 

                                                       

Skip to content