Jak zapisać się do szkoły

Zapraszamy do naszej sekcji INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Kierownikiem sekcji jest pan Jakub Witek, który prowadzi zajęcia w klasie skrzypiec.

W sekcji uczą następujący nauczyciele,

w klasie skrzypiec:

1. Branicka Marzena – skrzypce
  2. Hałat Marcin – skrzypce
  3. Kołodziejczyk Jakub – skrzypce
  4. Misiurek Bojko Iwona – skrzypce

w klasie altówki:

Mitros-Gwardecka Sonia – altówka

w klasie wiolonczeli:

1. Bator-Skowrońska Agnieszka – wiolonczela
  2. Naworska Alicja – wiolonczela
  3. Stopa Aleksandra – wiolonczela

w klasie kontrabasu:

Huzior Roman – kontrabas

w klasie gitary:

1. Świtacz Małgorzata – gitara
  2. Kołodziej Krzysztof – gitara

Sekcja prężnie działa i może pochwalić się sukcesami uczniów w konkursach ogólnopolskich. W tym roku (pomimo, że od października 2020r. uczymy zdalnie) na koncie znajduje się już kilka nagród i wyróżnień dla uczniów szkoły muzycznej I, jak i II stopnia:

PSM I STOPNIA

1.TEODOR BRANICKI  –  kl. I C6 z klasy skrzypiec p. Marzeny Branickiej

–  LAUREAT w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów,  wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE – EDYCJA ONLINE – dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia wszystkich typów – listopad 2020

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA w II Ogólnopolskim Jasnogórskim Konkursie Skrzypcowym  – EDYCJA ONLINE – Częstochowa – 24- 26.03.2021. Akompaniowała p. Natalia Tomecka.

2.MARIA OLEKSY  –  kl. I C6  z klasy altówki p. Soni Mitros- Gwardeckiej – WYRÓŻNIENIE w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów,  wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE – EDYCJA ONLINE – dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia wszystkich typów – listopad 2020. Akompaniował p. Jakub Gwardecki.

3.ANNA WISTUBA – kl.  II C6  z klasy altówki p. Soni Mitros- Gwardeckiej – WYRÓŻNIENIE w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów,  wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE – EDYCJA ONLINE – dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia wszystkich typów – listopad 2020. Akompaniował p. Jakub Gwardecki.

4.NATALIA PAWŁOWSKA – kl. V C6  z klasy altówki p. Soni Mitros- Gwardeckiej – WYRÓŻNIENIE w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów,  wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE – EDYCJA ONLINE – dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia wszystkich typów – listopad 2020. Akompaniował p. Jakub Gwardecki.

5.JUDYTA WITA – VI C6 z klasy skrzypiec p. Iwony Misiurek Bojko – LAUREAT w V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE – EDYCJA ONLINE – dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia wszystkich typów – listopad 2020. Akompaniowała p. Natalia Tomeck

6.LENA PERSZKE – kl. I C6 – z klasy wiolonczeli p. Alicji Naworskiej – II MIEJSCE w III Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym Cellolove – EDYCJA ONLINE – Kraków, 13.03.2021. Akompaniowała p. Natalia Tomecka.

PSM II STOPNIA

ARTUR JAWORSKI –  kl. V z klasy skrzypiec p. Marcina Hałata  – LAUREAT oraz  TYTUŁ OSOBOWOŚCI ARTYSTYCZNEJ w IV Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów, gitarzystów i zespołów kameralnych  ramach Festiwalu W BAROKOWYM STYLU – EDYCJA ONLINE –  12.02.2021.

Polecamy listę naszych sukcesów w zakładce:

Podajemy także linki do filmików z prezentacjami instrumentów i ich brzmieniem  – znajdziemy je szkolnym facebooku.

Brzmienie skrzypiec

Infografika- Tu wszystko gra - Skrzypce

Brzmienie altówki

Infografika- Tu wszystko gra - Altówka-

Brzmienie wiolonczeli

Infografika- Tu wszystko gra - Wiolonczela

Brzmienie kontrabasu

Infografika- Tu wszystko gra - Kontrabas

Brzmienie gitary

Infografika- Tu wszystko gra - Gitara
Treść plakatu zgodna z opisem w artykule

ZAPRASZAMY! SZKOŁA MA JUŻ 30 LAT!

DZIAŁAMY, PRACUJEMY, WYCHOWUJEMY, EDUKUJEMY, KONCERTUJEMY!!!

TWORZYMY ZGRANĄ SPOŁECZNOŚĆ Z MISJĄ – I TY BĄDŹ ARTYSTĄ!

Wszelkie informacje znajdują się na naszej stronie pod hasłem „REKRUTACJA”, a na wszystkie pytania i wątpliwości zainteresowanych osób odpowiada sekretariat.