PLAKAT REKRUTACYJNY

Zapraszamy do naszej sekcji INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH

Kierownikiem sekcji jest pani Barbara Śrubarz, która prowadzi zajęcia w klasie fletu.  W sekcji uczą następujący nauczyciele,

w klasie trąbki:

Pradela Michał – trąbka
Wita Dawid – trąbka

w klasie waltorni:

Wójtowicz Tomasz – waltornia

w klasie puzonu:

Piekorz Andrzej – puzon

Sekcja prężnie działa i może pochwalić się sukcesami uczniów w konkursach ogólnopolskich. W tym roku (pomimo, że od października 2020r. uczymy zdalnie) na koncie znajduje się już kilka nagród i wyróżnień dla uczniów szkoły muzycznej  II stopnia:

II stopień

1. ALAN GAŁECZKA – kl. II z klasy waltorni p. Tomasza Wójtowicza – WYRÓŻNIENIE I stopnia w V Regionalnym Spotkaniu Waltornistów  Etiuda 2021- EDYCJA ONLINE – Katowice – 22.02.2021.
  2. BARTOSZ GABRYŚ– kl. III z klasy waltorni p. Tomasza Wójtowicza – WYRÓŻNIENIE I stopnia w V Regionalnym Spotkaniu Waltornistów  Etiuda 2021 – EDYCJA ONLINE –  Katowice – 22.02.2021.

Polecamy listę naszych sukcesów w zakładce:

Podajemy także linki do filmików z prezentacjami instrumentów i ich brzmieniem  – znajdziemy je szkolnym facebooku.

Brzmienie trąbki

Infografika-trąbka - Tu wszystko gra

Brzmienie waltorni

Infografika- waltornia - Tu wszystko gra

Brzmienie puzonu

Infografika - puzon - Tu wszystko gra
Treść plakatu zgodna z opisem w artykule

ZAPRASZAMY! SZKOŁA MA JUŻ 30 LAT!

DZIAŁAMY, PRACUJEMY, WYCHOWUJEMY, EDUKUJEMY, KONCERTUJEMY!!!

TWORZYMY ZGRANĄ SPOŁECZNOŚĆ Z MISJĄ – I TY BĄDŹ ARTYSTĄ!

Wszelkie informacje znajdują się na naszej stronie pod hasłem „REKRUTACJA”, a na wszystkie pytania i wątpliwości zainteresowanych osób odpowiada sekretariat.