O…

 KONCERCIE CHÓRU CHŁOPIĘCEGO PSM I STOPNIA SŁÓW KILKA!

Koncert – jeszcze wiosenny – dedykowany  rodzicom i… nie tylko, odbył się w sali kameralnej naszej szkoły w środę, 14 czerwca 2017r. W scenerii nawiązującej do treści niektórych piosenek zaprezentowali się chłopcy z (powstałego w tym roku szkolnym) chóru chłopięcego. Akompaniował  p. Jakub Gwardecki, a chłopaków do występu przygotowała p. Ewa Adamczyk-Ścibik.

Program został wspaniale przyjęty przez słuchaczy, a Pani Dyrektor w kilku słowach podsumowujących koncert powiedziała, że….w przyszłym roku mam dla was nowe zadania.

A  jakie one są, tego dowiemy się już po wakacjach) :):):)

Tekst – p. Ewa Adamczyk – Ścibik, zdj. p. Michał Gajda.

DSC_0965 DSC_0964 DSC_0963 DSC_0962 DSC_0962 — kopia DSC_0961 DSC_0958 DSC_0957

 

Skip to content