Piątek, 23 czerwca 2017 okazał się dla ZPSM ŻORY niezwykle bogaty – JEDEN WIELKI SKARB znalazł się tego dnia na scenie MOK-u.

JAKI?

DZIEŃ BOGATY W:

SŁOŃCE i WYSOKĄ TEMPERATURĘ,

ZDOLNE DZIECI,

POŻEGNANIA ABSOLWENTÓW,

WDZIĘCZNYCH RODZICÓW,

ZMĘCZONYCH NAUCZYCIELI,

PREZENTY I NAGRODY

KWIATY,

PODZIĘKOWANIA,

GRATULACJE,

NAJLEPSZE ŻYCZENIA,

MUZYKĘ,

WIERSZE,

TWÓRCZOŚĆ WŁASNĄ I CUDZĄ,

EMOCJE, ŁZY, ROZDARTE SERCA

I…

ŚWIADECTWA!!!

BOGATY PIĄTEK – DZIEŃ WYJĄTKOWY – KUMULACJA

myśli, wiedzy, nabytych umiejętności, podsumowań, sukcesów, radości, nadziei, planów, postanowień, wniosków, oczekiwań…

WIELKI TO SKARB TAKI ZESPÓŁ! MUZYCZNY!! W ŻORACH!!!

BAJKA!!!

Ta zabrzmiała na całkowity koniec  – nawet niejedna!

 

W opracowaniu W. Książczyka Kwintet akordeonowy prowadzony przez p. Esterę Manderlę w składzie: Patrycja Gałach, Dawid Fedorczuk, Bartosz Lala, Szymon Aleksandrowicz, p. Estera Manderla wykonał “Bajki” (czyli suitę polskich bajek),  tym samym wprowadzając wszystkich przybyłych w błogi nastrój rychłego odpoczynku!

BO TEGO NAM TYLKO TRZEBA!

 ODPOCZYNKU  I WAKACJI!!!

Zatem ruszamy do leżaków, hamaków i innych słonecznych poziomych sprzętów 😀 

PION EDUKACJI OSIĄGNĄŁ SZCZYT, PORA NA BŁOGI POZIOM WAKACJI!

Zdjęcia z uroczystości  – Jakub Witek, k.j.

 

P.S. A tak planowo – programowo  w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego wystąpili: zespół smyczkowy PSM I st. wraz z chórem DIMINUENDO pod dyrekcją p. Michała Gajdy, pożegnalna ekipa absolwentów PSM I, jak i II st., wspomniany kwintet akordeonowy, zespół fanfarowy złożony z uczniów PSM II st..

Całość poprowadziła p. Natalia Tomecka. Gościnnie zawitał na scenę prof. Jacek Glenc z AM Katowice, który wręczał wszystkich chórzystkom PSM II st. „świeżo” wydane nuty – opracowania pieśni pasyjnych.

Ponadto na scenie z rąk pani dyrektor podziękowania otrzymali rodzice:

Maria i Paweł FEDORCZUK

Iwona i Arkadiusz GAŁACH

Ilona KAŹMIERCZAK

Mirela i Wojciech LALA

Beata WALECZEK

Roman WYSZOGRODZKI

P2162304b-198x198 (1)

 

A na samo zakończenie-pożegnanie żorski „róg” odegrał „DO WIDZENIA SZKOŁO!

k.j.

DSC_0264 DSC_0262 DSC_0260 DSC_0255 DSC_0245 DSC_0228 DSC_0204 DSC_0197 DSC_0166 DSC_0148 DSC_0143 DSC_0128 DSC_0117 DSC_0111 DSC_0094 DSC_0089 DSC_0087 DSC_0073 DSC_0068 DSC_0065 DSC_0052 DSC_0051 DSC_0048 DSC_0037

 

 

Skip to content