W piątek po południu, 15 czerwca 2018 roku uczniowie klasy IV C4 i VI C6 przybyli do szkoły muzycznej w doskonałych nastrojach,  ale nie po to, aby się uczyć i ćwiczyć. Tego dnia spotkali się, aby wspólnie świętować ukończenie szkoły muzycznej I stopnia!

Zabawa szybko się rozkręciła – były tańce i różne gry. Oczywiście nie obyło się bez zatańczenia popularnej belgijki. Punktem wieczoru była przekąska w postaci pizzy, którą wszyscy ze smakiem zjedli, by mieć siłę na dalsze tańce i szaleństwa. Dla fanów filmu w sali nr 9 odbywał się seans. Ale nie dziw, że zaprezentowany został film związany z naszą muzyką. Organizatorzy zaproponowali  film muzyczny w reżyserii Agnieszki Holland z 2006 roku „Kopia mistrza”, film pośrednio opowiadający o wielkim niemieckim kompozytorze Ludwigu van Beethovenie.

 

Niestety czas minął bardzo szybko i trudno było się rozstać, ale mimo ukończenia szkoły przyjaźnie będą trwać nadal!

Organizatorem pożegnalnego spotkania była p. Joanna Szymala, a w roli opiekunów młodzieży w ten wieczór wcieliły się: p. Renata Taut i Barbara Śrubarz.

Tekst – p. Joanna Szymala, zdj. p. B. Śrubarz, R. Taut

k.j.

 

Skip to content