Kochani,

W tym roku 2019/2020 naszą szkołę I stopnia, ukończyło 28 absolwentów:

21 z cyklu sześcioletniego i 7 z cyklu czteroletniego.

Drodzy absolwenci ! Chcemy Wam wszystkim z całego serca pogratulować i podziękować za wspólnie przeżyte w szkole lata oraz za przyjemność uczenia Was. I uczenia się od Was – entuzjazmu, pogody ducha i wytrwałości.

Inaczej wyobrażaliśmy sobie ostatnie miesiące w szkole i dzień zakończenia nauki, prawda? Wręczenie Wam świadectw miało być wielką uroczystością, taką na jaką zasługujecie. Jednak z uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich, tradycyjna  uroczystość zakończenia roku musiała zostać zmieniona. Jednak nie zmieniło się to, że JESTEŚCIE ZWYCIĘZCAMI !!!

Dyrekcja Szkoły, wszyscy Wasi nauczyciele, koleżanki i koledzy ze szkoły szczególnie o Was w tych dniach ukończenia roku szkolnego myślą.   Przesyłają Wam wielkie gratulacje, troszkę smutku, ale po nim, setki pozytywnych myśli i dumę z Waszych osiągnięć.

Życzymy Wam, aby muzyka już na zawsze została w Waszych sercach i działaniach!

GRATULUJEMY WAM!!!

FANFARY!!!

A to kilka słów pożegnania ze strony absolwentów…

Filmik, wykonany przez Annę Truszkowską,  prezentuje naszych wspaniałych absolwentów cyklu sześcioletniego, Szkoły Muzycznej I stopnia.

TU KLIKNIJ

https://youtu.be/Zybiv3FzN24

 Tekst – p. Bogusława Kalamarz

k.j.

Skip to content