POLECAMY NAJBLIŻSZE WYDARZENIA!

KONCERTY, WARSZTATY, KONFERENCJE…

DEDYKOWANE DLA NAS! I WAS!

OTO NAJNOWSZE NAGRANIA NASZYCH ZESPOŁÓW PRZYGOTOWANYCH PRZEZ P. BARBARĘ ŚRUBARZ!

Nagranie zostało dokonane w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach w maju tego roku. Realizatorem klipów jest Tomasz Manderla.

F. Schubert – Pstrąg

Zespół został utworzony w 2022 roku na potrzeby projektu “Muzyczne ZOO”, przeznaczonego dla najmłodszych odbiorców muzyki. Stanowią  go uczniowie ostatnich klas podstawowej ścieżki edukacji artystycznej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach. Nauczyciel prowadzący – Barbara Śrubarz.

Michał Paszek
Magdalena Drzyzga
Maksymilian Graczek

Theobald Böhm – Trois Duos de Mendelssohn at Lahner

Zespół powstał w 2020 r. Prowadzony jest niezmiennie przez Barbarę Śrubarz. Godnie reprezentuje szkołę w środowisku artystycznym miasta Żory na różnorodnych wydarzeniach  kulturalnych jak i w konkursach muzycznych na szczeblu ogólnopolskim. Wykonuje program epoki baroku i romantyzmu.

Martyna Gudalewska – flet
Rafał Jaworski – flet