TRIO W KINIE

W czwartek, 21 września 2017r. Trio gitarowe w składzie: Natalia Kowalczyk, Wojciech Smołka, Łukasz Zelek (uczniowie klasy I PSM II stopnia) wystąpiło na nie byle jakiej scenie, bo na “Scenie na Starówce”, czyli w żorskim kinie. Okazja przytrafiła się również niecodzienna, to Jubileusz 10-lecia działalności Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Sari Żory.sari2011logo

   Na zaproszenie zarządu klubu, pani Wiesławy Pawletko i Ilony Kaźmierczak,  na początku września ostro wzięliśmy się do pracy i wcale nie było łatwo z powodu zmian kadrowych w zespole. Do czerwca na III-ciej gitarze grał Kamil Radecki, teraz zastąpił go Łukasz Zelek. Także prowadzący nauczyciel się zmienił; pałeczkę po Jacku Świtaczu przejęła Małgorzata Świtacz. Po trudzie i znoju przygotowań udało się z powodzeniem umilić sportowcom czas świętowania. Trio wykonało składankę filmową w aranżacji Jacka Świtacza i można było poczuć się rzeczywiście jak w kinie, bo zabrzmiały echa Jamesa Bonda, Różowej pantery, Mission imposibile oraz Piratów z Karaibów.

  Publiczność zadowolona, młodzi gitarzyści uśmiechnięci i bogatsi w nowe doświadczenie. Rok szkolny koncertowo rozpoczęty.

                                                               Tekst i zdjęcia – p. Małgorzata Świtacz

PS. Otrzymaliśmy także pisemne podziękowania od organizatorów wydarzenia  dla szkoły i opiekunów zespołu. 

Trio 1 Trio 2

TrioTrio podziękowanie

Skip to content