14 października to DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ jest świętem wyjątkowo uroczystym w szkole. Oprócz sympatycznego spotkania nauczycieli z uczniami, które w naszej szkole przyjmuje najczęściej formę muzycznej zabawy lub teleturnieju, odbywa się również część oficjalna.

Podczas niej Dyrektor Szkoły p. Estera Manderla jak co roku skierowała do nauczycieli kilka zdań podziękowań, gratulacji i życzeń dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Przedstawicielka Rady Rodziców pani Ewa Smołka również podziękowała za pracę i wysiłek, a na ręce pani Dyrektor wręczyła kosz słodkości.

Do szkoły napłynęły również życzenia od Wizytatora CEA naszego regionu dr Eweliny Wilburg-Marzec.

Z tej okazji nauczyciele otrzymali nagrody za działalność, poświęcenie i sukcesy.

Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego II stopnia otrzymał p. Andrzej Piekorz.

Nagrodę Indywidualną II stopnia Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej przyznano p. Renacie Taut oraz p. Jakubowi Gwardeckiemu.

Dyrektor ZPSM w Żorach pani Estera Manderla przydzieliła Nagrodę 15 nauczycielom. Otrzymali ją:

Aleksandra Matuszczyk, Jadwiga Barańska, Barbara Śrubarz, Alicja Naworska, Oskar Bąkiewicz, Marcin Hałat, Jakub Kołodziejczyk, Tomasz Wójtowicz, Aleksandra Stopa, Sebastian Sobik, Natalia Tomecka, Ewa Adamczyk-Ścibik, Agnieszka Bator-Skowrońska, Małgorzata Stręk, Katarzyna Jarzyna.

Ponadto Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali pracownicy Administracji i Obsługi, a są to:

 Iwona Nowicka,  Beata Kula, Teresa Warzecha, Grażyna Morciszek.

 

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW

I SATYSFAKCJI Z PRACY!

k.j.

 

Skip to content