ZPSM W KRAKOWIAKOWYM RYTMIE!

Gwarno, skocznie i wesoło! W tym oto haśle można zawrzeć warsztaty taneczne, na których uczniowie klasy II C4 oraz klasy II i III C6, uczyli się w pocie czoła. We wtorek, 15 października 2019r. pod okiem doświadczonego pedagoga rozwijali koordynację ruchową, orientację i pamięć przestrzenną, doskonalili kroki i figury taneczne. A nie było to łatwe…
Do naszej szkoły zawitała pani Katarzyna Dziok, pedagog, choreograf, instruktor zespołów tanecznych, Jurorka Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali Tańca, nauczyciel tańca ludowego i charakterystycznego oraz historii tańca w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Bytomiu. W duchu intensywnego treningu przygotowała z nami ciekawe choreografie polskiego tańca narodowego – krakowiaka.
Dziękujemy pomysłodawczyni i głównej organizatorce warsztatów – pani Bogusławie Kalamarz, za możliwość uczestniczenia w tym muzyczno-ruchowym WYDARZENIU!

Tekst – p. Maja Bańczyk, zdj. p. Bogusława Kalamarz

Skip to content