Ostatnie dni przed Bożym Narodzeniem to rzecz jasna w szkole MUZYCZNEJ

Wielkie Kolędowanie!!!

         W czwartek, 19 grudnia 2019 roku w godzinach popołudniowych sala kameralna zabrzmiała śpiewem uczniów wielu różnych klas cyklu 6-letniego oraz 4-letniego, przygotowanych przez panią Bogusławę Kalamarz i Maję Bańczyk. Do akompaniamentu pana Jakuba Copika śpiewali soliści – okazało się, że mamy w szkole niezwykłe wokalne talenty, wybrane grupy uczniów oraz wszyscy zebrani w sali kameralnej, z panią dyrektor Esterą Manderla na czele. Królowały piosenki, pastorałki, ale przede wszystkim najbardziej znane i lubiane przez wszystkich kolędy.

          Zabrzmiała muzyka, zapachniały mandarynki, zajaśniały ozdoby choinkowe… w tej niezwykłej atmosferze wysłuchaliśmy również życzeń pani dyrektor Estery Manderli skierowanych w szczególności do dzieci, rodziców i wszystkich zebranych gości.

         Miejmy nadzieję, że taki „muzyczny trening” zaowocował rodzinnym kolędowaniem przy wspólnym świątecznym stole…

Tekst: p. Maja Bańczyk
Zdjęcia: p. Krystian Barański

Jakby tego kolędowania było mało, wieczorkiem odbyły się w niektórych salach klasowe wigilijki… z prezentami:)

Skip to content