Tuż przed ostatnim dzwonkiem – czyli w czwartek  przed TYM PIĄTKIEM wieńczącym kolejny rok nauki (21.06.2018), odbył się u nas w szkole Koncert Muzyki Rozrywkowej. Składy dowolne, utwory dowolne, formy dowolne, wiek nieograniczony.

I tak 10 wykonawców zaprezentowało nam swoje rozrywkowe oblicze. Tria, duety, solówki, skrzypce, gitara, fortepian, wokale – wyżej opisany mix dał piorunujący efekt! Słuchaliśmy utworów autorskich, coverów oraz tzw. Hitów w naprawdę niezwykłych wykonaniach. Mimo tego, że na lekcjach nauczyciele mogą co najwyżej zainspirować do działania na nie tylko klasycznym polu, to jakość tego co usłyszeliśmy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wykonawcy oraz publiczność bawili się doskonale, ci drudzy chętnie klaskali i pstrykali wczuwając się w klimat koncertu. Myślę, że gdyby potrwał on dłużej nie obyło by się bez tańców!

W tym miejscu należą się podziękowania dla pomysłodawczyni i organizatorki wydarzenia p. Jadwigi Barańskiej. <aplauz>. Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy naszym wykonawcom! Byliście wspaniali! Oby koncert rozrywkowy stał się szkolną tradycją 😀 

Tekst i zdjęcia  – p. Natalia Tomecka

W koncercie  wzięli udział następujący uczniowie:

Anna Kamińska, Mikołaj Pradela, Aleksandra i Bartłomiej Świtacz, Hanna Wierzycka, Paweł Gwóźdź, Weronika Kowalczyk, Karolina Sobik, Michał i Marta Bogaczyk,

 

Skip to content