W naszej szkole wielkie poruszenie.
15 listopada z wielkim napięciem oczekiwaliśmy…
Kogo? No właśnie! Samego Fryderyka Chopina!

Cierpliwie czekaliśmy, aż pojawi się tenże wybitny kompozytor i wirtuoz fortepianu, a tym czasem, do zabawy lalkami, w muzyczno – bajkową podróż przez historię muzyki polskiej, zabrał naszych uczniów pan Marek Żyła wraz z pianistą Michałem Mazankiem.
W autorskim spektaklu „Scena dla Chopina”, stworzonym z pasji i miłości do lalek, a także do rozśmieszania, mogliśmy spotkać wiele postaci z historii oraz usłyszeć wiele historii o muzyce.
W imieniu uczniów klasy I, II i III cyklu sześcioletniego oraz klasy I cyklu czteroletniego i wszystkich uczestników tego niepowtarzalnego wydarzenia, dziękujemy za zaproszenie nas do Pańskiego Świata, do Magicznego Świata – Teatru Lalek Marka Żyły.

Organizatorka – p. Maja Bańczyk
Zdj. p. Katarzyna Jarzyna

Skip to content