Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, IŻ  NA KONCIE SZKOŁY POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY SUKCES I TO OD RAZU MIĘDZYNARODOWY!

Zdobywcą III NAGRODY w XI MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE INSTRUMENTÓW DĘTYCH we Wrocławiu jest uczeń dyplomowego roku PSM II st. i jednocześnie student I roku Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach – ERYK MENCNER z  klasy puzonu p. Andrzeja Piekorza. Soliście akompaniowała p. Małgorzata Gwardecka, której mistrzowska gra również została zauważona i nagrodzona. Konkurs odbywał się w dniach 23-25.11.2017 r.

Prezentujemy pierwsze dyplomy, które dotarły do szkoły. Wkrótce kolejne informacje na temat wyróżnionych uczniów – trwa bowiem kolejna edycja Przesłuchań CEA 2017, tym razem zmobilizowani są uczniowie klas V i VI PSM II stopnia.

 A naszym Autorom międzynarodowego sukcesu WIELCE GRATULUJEMY!!!

k.j.

20171129_154416Dyplom A. Piekorza20171214_145900_001

Skip to content