WIGILIJKA DLA MALUCHÓW

Już następnego dnia, we wtorek tj. 22.12.2105r. do sali kameralnej kolędować przyszły maluchy czyli uczniowie klas I-III C6 PSM I st., przygotowane przez p. Pawła Pieca. Było to nie tylko spotkanie z kolędami. Dla pierwszaków – pierwszy występ przed publicznością, dla wszystkich dzieci  –  pożegnanie z nauczycielem prowadzącym. A jak było  – pokazują zdjęcia:). Grały i śpiewały anioły i mikołaje… na wszystkim na czym się dało, co się w  szkole  znajdowało:)!

Oj maluśki, maluśki

przez maluszkich śpiewany…

to dla nieco starszych

dobry przykład dany!

k.j.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content