Szybciutko i sprawnie przebiegł pierwszy w tym roku szkolnym, ale kolejny w historii szkoły próbny alarm przeciwpożarowy. Przeszkoleni wcześniej nauczyciele wiedząc, jak zachować się w takim przypadku, doprowadzili bezpiecznie wszystkich obecnych w szkole uczniów, rodziców i dziadków na miejsce ewakuacji.

Jest nim dobrze oznaczone miejsce obok parkingu dostępnego dla rodziców i tam też zgromadzili się wszyscy, którzy opuścili szkołę. Dobrze, że to tylko ćwiczenia! W poniedziałek, 23 września 2019 roku kto był w szkole mógł skorzystać z podwójnej lekcji – lekcji muzyki i bezpieczeństwa!

Z ćwiczeń przeciwpożarowych mamy zdjęcia, z prawdziwego alarmu chyba by ich nie było…

Ćwiczenie czyni mistrza… muzycy o tym wiedzą! Zatem działajmy… BEZPIECZNIE!

I cieszmy się, że to tylko próba! „Koncertów” pożarowych nie chcemy!!!

Tekst i zdj.  – K. Jarzyna

Skip to content