31 sierpnia (oficjalnie), a w dniu zakończenia roku 2019/2020 w czerwcu uczniowie  w sposób szczególny podziękowali przechodzącej na emeryturę PANI EWIE ADAMCZYK-ŚCIBIK za wiele lat pracy w naszej szkole. PANI EWA – WSPANIAŁY NAUCZYCIEL, PIANISTKA, AKOMPANIATOR,  DYRYGENT WSZYSTKICH DUŻYCH FORMACJI ZESPOŁOWYCH: CHÓRÓW I ORKIESTR PSM I i II stopnia!!! WYCHOWAWCA I PRZYJACIEL PRAKTYCZNIE WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!

Była z nami od początku szkoły! A to sporo 😀 –  30 lat pracy Pani Ewy zaowocowało w namacalnych efektach! Sukcesy chórów na ogólnopolskich konkursach, młodych pianistów – jej wychowanków; wyróżnienia i nagrody dla najlepszego akompaniatora, pianistki i dyrygenta to tylko kilka z nielicznych osiągnięć zaangażowanej w życie w szkoły nauczycielki. Była naszym rzecznikiem prasowym, WYCHOWAWCĄ i PRZEWODNIKIEM  dla wielu młodych muzyków. Sprawdziła się wielokrotnie jako organizator i inicjator imprez szkolnych dedykowanych nie tylko naszej szkolnej społeczności, ale także i całemu miastu Żory, mieszkańcom okolic.

Budowała dobrą atmosferę szkoły, zarażała pozytywną energią, wskazywała drogi i dróżki uczniom, którzy obdarzali ją zaufaniem i serdecznością.

Długo pisać… Na oficjalne pożegnanie jeszcze przyjdzie pora, gdyż w dobie panującej pandemii zakończenie roku odbywało się zdalnie.

Jeszcze przyjdzie czas na ostatnie uściski i podziękowania!!! Od nas wszystkich!

Dziś prezentujemy to, co udało się młodzieży wykonać w czasach pandemii. POŻEGNALNY FILMIK DLA PANI EWY!

Zobacz film

DZIĘKUJEMY I PAMIĘTAMY!

k.j.

   

Skip to content