Zapraszamy na koncerty organizowane przez zespół muzyki celtyckiej CARRANTUOHILL wraz z naszym udziałem. MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA SYMFONICZNA  to grupa muzyków, w której zasiadają nasi uczniowie, absolwenci, nauczyciele, a stanowią większą jej część. Prowadzona jest  pod dyrekcją p. Michała Gajdy, który też aranżuje dla niej wykonywane utwory.

Już  13 marca 20202 godz. 17.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się koncert na Dzień św. Patryka  – Święto Irlandii,  z udziałem gościa Rafała Kozika – finalisty 12 edycji  “Voice of Poland” i niezmiennie towarzyszącej zespołowi wokalistki Anny Buczkowskiej. Wystąpi także Formacja Taneczna SALAKE.

15 marca o godz. 19.00 w siedzibie  Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbędzie się koncert w ramach ekologicznego projektu ZIELONA WYSPA ŚLĄSK, w którym wystąpią specjalni goście Anna Dymna – poezja oraz Anna Faber – harfa.

ZAPRASZAMY NA WYDARZENIA Z NASZYM UDZIAŁEM!

k.j.

Skip to content