AUDYCJE UMUZYKALNIAJĄCE 2016

Organizowane co roku AUDYCJE UMUZYKALNIAJĄCE dla przedszkolaków i uczniów  klas 1-3 szkół podstawowych odbyły się na terenie naszej szkoły, ale także w różnych przedszkolach i szkołach sąsiednich miejscowości.

I tak, do nas zawitały dzieci z:

Jastrzębia Zdroju – Bzia, Przedszkola nr 4 z ul. Fabrycznej, SP 15 z os. Sikorskiego, SP 17 z os. Powstańców Śl., Rudziczki, SP 16 z os. Korfantego, Przedszkola nr 22 z os. Korfantego.

SONY DSCSONY DSC

Wyjechaliśmy do: Studzionki, ZSP nr 9 w Rowniu, Przedszkola nr 16 na os. Sikorskiego, Przedszkola w Roju przy ul. Wodzisławskiej.

SONY DSCSONY DSC

Nasi mali i więksi uczniowie grali na swoich wymarzonych instrumentach, pokazywali, jak są zbudowane, cieszyli się, że mogą pochwalić się przed innymi swoimi umiejętnościami w tym „grającym” temacie.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSCAudycje poprowadzili kolejno: p. Estera Manderla, p. Maja Bańczyk, p. Jakub Witek, p. Renata Taut. Akompaniowali pianiści: p. Anna Ruszczyńska, Jolanta Wieliczka – ucz. V kl. PSM II st., p. Ewa Adamczyk-Ścibik, p. Oskar Bąkiewicz. W tym roku odbywały się w godzinach dopołudniowych w dniach 26- 29.04.2016r.

Po co są te audycje? Chcemy dzięki nim choć odrobinę zapoznać dzieci ze światem muzyki i instrumentów oraz zachęcić je do muzykowania. Informujemy także o możliwości podjęcia nauki w naszej szkole.

DZIECI – DZIECIOM…

WSZYSTKO PO TO, ABY MIEĆ PRZYJACIÓŁ „PO FACHU”!

BO RAZEM RAŹNIEJ – MOŻNA GRAĆ W ZESPOŁACH I ORKIESTRZE, ŚPIEWAĆ W CHÓRZE I W KANONIE… 😀 

BYLE MIEJSC NIE ZABRAKŁO DLA TYCH, KTÓRZY PRAWDZIWIE CHCĄ, BY SZKOŁA MUZYCZNA STAŁA SIĘ ICH DRUGIM DOMEM…

zdjęcia  – M. Gajda, k.j.

 

Skip to content