Osiągnięcia Sekcji Dętej

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

1993/1994

Kwintet PSM I stopnia w składzie: Janina Goczoł – flet, Joanna Niedobijczuk- flet, Sylwia  Olesińska – flet, Paweł Wyrozumski – flet, Tomasz Biegun – gitara – nauczyciel – Barbara Śrubarz – II Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych  Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu – I nagroda

Kwartet PSM I stopnia w składzie: Janina Goczoł – flet, Paweł Wyrozumski – flet, Michał Barański – wiolonczela, Katarzyna Brzóska – fortepian – nauczyciel – Barbara Śrubarz –  II Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych  Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu – II nagroda

2000/2001

Kwartet saksofonowy PSM I stopnia w składzie: Marek Tomaszewski, Sławomir Władyka, Malwina Smędzik, Dawid Frysz – nauczyciel – Łucjan Brzoza – Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tarnowskich Górach  – wyróżnienie

2001/2002

Kwartet puzonowy SSM II stopnia  w składzie: Marcin Starzec,  Marcin Tomaszewski, Leszek Pryszcz, Waldemar  Nowakowski   nauczyciel –  Andrzej Piekorz –   VI  Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia  w Tarnowskich Górach –  IV miejsce

2002/2003

Kamil Barciok – z kl. trąbki Michała Pradeli – Ogólnopolskie Przesłuchanie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych – Częstochowa – III miejsce

Trio fletowe SSM II stopnia w składzie: Barbara Mierniczek – flet, Maria Strzewiczek – flet, Martyna Bezdziecka – flet  – nauczyciel – Barbara Śrubarz – VIII Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tarnowskich Górach – wyróżnienie

Kwartet puzonowy SSM II stopnia w składzie: Marcin Starzec, Marcin Tomaszewski, Leszek Pryszcz, Waldemar Nowakowski – nauczyciel –  Andrzej PiekorzVIII Festiwal Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II Stopnia  w Tarnowskich Górach   – III miejsce

2004/2005

Aneta Jureczko –  z kl. fletu Barbary Śrubarz – XIV Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Instrumenty dęte Drewniane w Oławie – wyróżnienie

Marcin Lis  –  z kl. puzonu Andrzeja Piekorza  – w kategorii puzon, sakshorn, tuba w  Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych  Blaszanych Szkół Muzycznych I Stopnia w Chorzowie  – II-ga punktacja

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki  Michała Pradeli-  XIII Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Instrumenty dęte blaszane w Oławie – III miejsce

 

2005/2006

Trio fletowe SSM II stopnia w składzie: Barbara Mierniczek, Martyna Bezdziecka, Maria Strzewiczek – nauczyciel – Barbara Śrubarz  – X Festiwal Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II st. w Tarnowskich Górach – II miejsce

 

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki Michała PradeliXXXII „Konkurs Młodego Muzyka” w Szczecinku – wyróżnienie 

 

Jakub Murasz kl. saksofonu Łucjana Brzozy – XXXII „Konkurs Młodego Muzyka” w Szczecinku – III miejsce

 

  2006/2007

Jakub Muras – z kl. saksofonu  Łucjana Brzozy

– VI Ogólnopolski ”Konkurs Młodego Solisty” w Jaworznie – wyróżnienie

– stypendium Prezydenta Miasta Żory za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę uczniowską

 

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki Michała Pradeli – II grupa wiekowa na XIV Śląskim Konkursie Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych” w  Dąbrowie Górniczej – wyróżnienie

 

2007/2008

Magdalena Spleśniały – z kl. fletu Barbary Śrubarz

 – I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych we Wrocławiu – wyróżnienie

 – VII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie  – wyróżnienie

 

Jakub Muras – z kl. saksofonu Łucjana Brzozy

 – XV Śląski Konkurs Instrumentów Dętych “Drewno dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej  – II miejsce

– VII Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie wyróżnienie

– VII Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy w Przeworsku  –  III miejsce

Kamil Barciok- z kl. trąbki  Michała Pradeli – Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych im. Ludwika Lutaka – Kraków – II miejsce

 

Krzysztof Ruszczyński – z kl. trąbki Michała Pradeli –  VII Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie –  wyróżnienie

 

Piotr Baran – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza – II kategoria wiekowa w „VII Konkursie Młodego Solisty” w Jaworznie – wyróżnienie

 

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki Michała Pradeli –  XXXIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku –  III miejsce

2008/2009

Kwartet fletowy SSM II stopnia w składzie: Magdalena Spleśniały, Aneta Jureczko, Zofia Neugebauer, Alina Skrzypnik – nauczyciel – Barbara Śrubarz – Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych  Szkół Muzycznych I i II stopnia w Tarnowskich Górach  – wyróżnienie

Patryk Student – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza  – III Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2009” w Krakowie  – wyróżnienie specjalne

Eryk Mencner –  z kl. puzonu Andrzeja Piekorza  –  III Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie  – wyróżnienie

 

Krzysztof Ruszczyński –z kl. trąbki Michała Pradeli  –

–  VIII Konkurs Młodego Solisty w Jaworznie –  wyróżnienie

– XVI Śląski Konkurs Instrumentów dętych Blacha dla najmłodszych” w Tarnowskich Górach –  III miejsce

Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Blaszanych w Katowicach  –  zakwalifikowany do ogólnopolskich przesłuchań w Warszawie

III Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter 2009” w Krakowie –  III miejsce

 

Trio dęte drewniane w składzie:  Paweł Truszkowski – flet, Jerzy Spendel – klarnet, Tomasz Parchański – fagot  – nauczyciel – Renata Taut – XIII Festiwal Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Tarnowskich Górach – wyróżnienie

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki Michała Pradeli  – zakwalifikowany do Młodzieżowej Orkiestry Europejskiej

 

2009/2010

Magdalena Spleśniały – z kl. fletu Barbary Śrubarz

–  I Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu –   II miejsce  

 VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy w Sieradzu  – wyróżnienie

 

Zofia Neugebauer – z kl. fletu Barbary Śrubarz

–  I Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu Zdroju – III miejsce

– VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy w Sieradzu  – III miejsce

– IX Edycja  Programu Stypendialnego „Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej” 2010 –  Stypendium

 

Krzysztof Ruszczyński – z kl. trąbki  Michała Pradeli –

 –  XXXIV Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku  – wyróżnienie

 –  XIX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie –  III miejsce

 

Eryk Mencner – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– IX Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie  – II miejsce

– XIX Konkurs Instrumentów Dętych w Oławie – wyróżnienie

 – IV Konkurs Instrumentów Dętych „Jupiter” w Krakowie  – III miejsce

 – IV Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów w Chrzanowie – II miejsce

–  XVII Śląski Konkurs Instrumentów Dętych w Dąbrowie Górniczej ” Drewno dla najmłodszych” – wyróżnienie

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz – grupa I  w V Ogólnopolskim Konkursie Fletowym „ Zakręcone Fleciki” w Rybniku  – III miejsce

 

Agata Szolc – z kl. fletu Barbary Śrubarz –  grupa II  w V Ogólnopolskim Konkursie Fletowym „ Zakręcone Fleciki” w Rybniku – wyróżnienie

Alicja Stokłosa – z kl. fletu Sylwii Pradeli

–  grupa III  na V Ogólnopolskim Konkursie Fletowym „ Zakręcone Fleciki” w Rybniku  – wyróżnienie

 – IV Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER”2010 w Krakowie – wyróżnienie specjalne

 – XI Festiwal Muzyki Instrumentalnej w Chwałowicach  –  wyróżnienie

 

                      

Alicja Wolak – z kl. oboju  Michała Gajdy – XVII Śląski Konkurs Instrumentów Dętych w Dąbrowie Górniczej ”Drewno dla najmłodszych”  – wyróżnienie

Gustaw Ogierman – z kl. trąbki  Michała Pradeli   – Przesłuchania Instrumentów Dętych w Katowicach  – wyróżnienie

Patryk Student – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza –  IX Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie  – wyróżnienie

 

 

2010/2011

Magdalena Spleśniały – z kl. fletu Barbary Śrubarz

– IV Ogólnopolski Konkurs Fletowy im. Mariana Katarzyńskiego w Sosnowcu –  I miejsce oraz nagrodę specjalną

– II Ogólnopolski Konkurs Fletowy „ Il flauto ricercato” w Łodzi  – II miejsce

 

Eryk Mencner- z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– VIII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Brnie  – I nagroda 

gr. starsza w X Konkursie „Młodego Muzyka” w Jaworznie  – I miejsce

XX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie – I miejsce

Ogólnopolskie Przesłuchania  CEA uczniów klas  instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia  – III miejsce

 – XVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej –  II miejsce

– Uczestnik programu pomocy uczniom wybitnie zdolnym  w ramach Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie

 

Emilia Reske – z kl. fletu Barbary Śrubarz

– Ogólnopolskie Przesłuchania  CEA uczniów klas  instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia –  Warszawa 2011 –  III miejsce

 – Makroregionalne Przesłuchania  CEA uczniów klas  instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia  – Katowice 2010 – wyróżnienie

 

Patryk Student – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

  – gr. młodsza w X Konkursie Młodego Muzyka w Jaworznie – I miejsce

 – XX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie  – III miejsce 

 – Makroregionalne  Przesłuchania  CEA uczniów klas  instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia  – Strzelce Opolskie  – wyróżnienie

 –  XVIII Śląski Konkurs Instrumenty Dęte „Blacha dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej –  wyróżnienie

 

Agata Szolc – z kl. fletu Barbary Śrubarz  – I Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx” w Kędzierzynie – Koźlu – I miejsce 

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz  –  VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Zakręcone Fleciki” w Rybniku  – wyróżnienie

 

Amelia Gwardecka – z kl. fletu Barbary Śrubarz  –  VI Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Zakręcone Fleciki” w Rybniku – II miejsce

 

2011/2012

Kwartet puzonowy  PSM I stopnia w składzie: Eryk Mencner, Patryk Student, Adrian Szostek, Kacper Nowok – nauczycielAndrzej Piekorz

 – Przesłuchania Ogólnopolskie CEA w Kategorii Zespoły Kameralne Szkół Muzycznych I stopnia w Warszawie   I miejsce

 – XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I Stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej –  II miejsce

– Makroregionalny Przegląd CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Bytomiu –  I miejsce

–  Makroregionalne Przesłuchania CEA w Tarnowskich Górach  –  I miejsce

– Nagroda specjalna ufundowana przez Dyrektora CEA dla Kwartetu Puzonowego za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskich   Przesłuchaniach CEA Warszawa

 

Eryk Mencner – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– XI Konkurs Młodego Muzyka w Chrzanowie – I miejsce 

– XXI Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2012  – I miejsce

 – VI Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2012” w kategorii puzonu w Krakowie  – I nagroda oraz Grand Prix konkursu

uczestnik programu pomocy dzieciom wybitnie zdolnym w ramach Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie

Stypendium Prezydenta Miasta Żory za wybitne osiągnięcia w nauce

– Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych w Kielcach –  I miejsce

– I Ogólnopolski Konkurs na Instrumenty Dęte w Opolu – I miejsce

 

Patryk Student – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– I Ogólnopolski Konkurs na Instrumenty Dęte w Opolu –   III miejsce

– XI Konkurs Młodego Muzyka w Chrzanowie  – wyróżnienie

– VI Konkurs Instrumentów Dętych „JUPITER 2012” w kategorii puzonu w Krakowie  – wyróżnienie

– XXI Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2012 wyróżnienie

– XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie –  wyróżnienie

 – I Świętokrzyski Festiwal Instrumentów Dętych w Kielcach –  wyróżnienie

 

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz III Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu Zdroju  –  III miejsce

 

Agata Szolc – z kl. fletu Barbary Śrubarz  – XIX Śląski Konkurs Instrumentów Dętych w Dąbrowie Górniczej ”Drewno dla najmłodszych”  – wyróżnienie

 

Amelia Gwardecka  – z kl. fletu Barbary Śrubarz  – VII Ogólnopolski  Konkurs Zakręconych Flecików w Rybniku  – III miejsce

 

Anna Szostek – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza – XXI Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych – Oława 2012-  wyróżnienie

 

Marcin Wronowski – z kl. oboju Michała Gajdy – Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych klas IV i V szkół muzycznych II st.  -Katowice 2011 – wyróżnienie

 

 

Krzysztof Ruszczyński – z kl. trąbki Michała Pradeli – I Ogólnopolski  Konkurs Instrumentów Dętych w Głogowie  – I miejsce

 

Duet puzonowy w składzie: Eryk Mencner, Patryk Student  –    nauczyciel – Andrzej Piekorz

 – XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych –  I miejsce

 – Przegląd CEA Dętych Zespołów Kameralnych w Bytomiu –  III miejsce

 

I MIEJSCE DLA PSM I STOPNIA W ŻORACH za najwyższą        punktację  zbiorową w ogólnopolskim konkursie – V  Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów

PUCHAR DLA NAJLEPSZEJ  SZKOŁY na XIII Festiwalu Muzyki Instrumentalnej w Chwałowicach

 

2012/2013

 

Eryk Mencner  z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

 – XX Śląski Konkurs „Instrumenty Dęte  – Blacha dla  najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej –  I miejsce

 – XI Międzynarodowy Konkurs „PRO BOHEMIA 2013” w Ostrawie – II miejsce

– Makroregionalne Przesłuchania Dętych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II Stopnia” w Tarnowskich Górach  – wyróżnienie

Stypendium  M.K. i D.N. w ramach X Edycji Programu „Młoda Polska”  w Warszawie

 – Stypendium Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci Wybitnie Uzdolnionych w Warszawie

 – Stypendium Prezydenta Żor za osiągnięcia muzyczne

– nagroda Prezydenta Żor Waldemara Sochy za osiągnięcia muzyczne

 

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz – Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych CEA w Katowicach  – wyróżnienie

 

Agata Szolc – z kl. fletu Barbary Śrubarz  – Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych CEA w Katowicach  – wyróżnienie

 

Kacper Nowok – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Blaszanych CEA w Strzelcach Opolskich –  wyróżnienie

  – nagroda Prezydenta Żor Waldemara Sochy za osiągnięcia muzyczne

 

Kwartet puzonowy w składzie: Eryk Mencner, Patryk Student, Adrian Szostek, Paweł Motyka – nauczyciel – Andrzej Piekorz – Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych CEA w Tarnowskich Górach  – wyróżnienie

Trio  puzonowo – tenorowe PSM I stopnia w składzie: Anna Szostek, Elżbieta Wilczek, Kacper Nowok  – nauczyciel – Andrzej Piekorz – XXII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej  – wyróżnienie

 

Amelia Gwardecka  – z kl. fletu Barbary Śrubarz

– III  Konkurs Fletowy „Syrinx” w Kędzierzynie – Koźlu  – I miejsce 

-VII Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Zakręcone Fleciki” w Rybniku –  wyróżnienie

 

Rafał Jaworski – z kl. fletu Barbary ŚrubarzVII Ogólnopolski Konkurs Fletowy  ”Zakręcone Fleciki” w Rybniku  – II miejsce

Krzysztof Ruszczyński – z kl. trąbki  Michała Pradeli –  XX Śląski Konkurs Instrumentów Dętych  „Blacha dla najmłodszych” w Dąbrowie Górniczej – wyróżnienie

 

2013/2014

Eryk Mencner – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

 – VII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych we Wrocławiu – II nagroda

 – II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu –  I nagroda

– XXXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku –  II miejsce – Stypendium Prezydenta Żor za osiągnięcia muzyczne

– Stypendysta Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci Wybitnie Uzdolnionych w Warszawie

– Uczestnik stały projektu edukacyjnego „Europa u bram”

 

 

Krzysztof Ruszczyński – z kl. trąbki Michała Pradeli

 – XXXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku  – wyróżnienie

– II Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu  – wyróżnienie

 – Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas IV i V Szkół Muzycznych  II stopnia – wyróżnienie

 

Emilia Reske – z kl. fletu Barbary Śrubarz

 – XXI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Dąbrowie  – II nagroda

– Uczestnik stały projektu edukacyjnego „Europa u bram”

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz

 –  III Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu Zdroju  – III miejsce

 – III Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Syrinx” w Kędzierzynie –Koźlu  – wyróżnienie

 –  XXI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Dąbrowie Górniczej  –  III nagroda

 

Amelia Gwardecka – z kl. fletu Barbary Śrubarz

 – III Międzynarodowy Konkurs Fletowy w Jastrzębiu Zdroju  – I miejsce

 –XXXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku –  wyróżnienie

 

Agata Szolc – z kl. fletu Barbary Śrubarz – XXI Śląski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Dąbrowie – wyróżnienie

 

Maciej Mikołajec – z kl. saksofonu Łucjana Brzozy – XXXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku – wyróżnienie

 

Dominika Hałasa – z kl. klarnetu Sebastiana Sobika – XXXVI Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku – wyróżnienie

 

Kwartet puzonowy w składzie: Eryk Mencner, Adrian Szostek, Elżbieta Wilczek, Patryk Student  – nauczyciel – Andrzej Piekorz –  Przegląd Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Bytomiu –  II miejsce

 

Big – Band ZPSM  – pod dyrekcją  Michała Pradeli –  XV Festiwal Muzyki Instrumentalnej w Chwałowicach  –  Grand Prix

                  

Kacper Nowok – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza  – Stypendium Prezydenta Żor za osiągnięcia muzyczne

 

Elżbieta Wilczek– z kl. puzonu Andrzeja Piekorza  – Stypendium Prezydenta Żor

 2014/2015

Eryk Mencner – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza

– Międzynarodowy Konkurs „Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu-Zdroju – I miejsce 

 – Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych w Brnie  –  III Nagroda 

 – I Ogólnopolski Konkurs Puzonistów i Tubistów im. Pawła Waloszczyka w Bytomiu – II miejsce

Makroregionalne Przesłuchania CEA Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych II stopnia w Chorzowie  – wyróżnienie

– Recital na Zamku Królewskim w Warszawie

– Uczestnik stały projektu edukacyjnego „Europa u bram”

– Stypendysta Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci Wybitnie Uzdolnionych w Warszawie

– Stypendysta Prezydenta Żor za szczególne osiągnięcia artystyczne

 

Emilia Reske   – z kl. fletu Barbary Śrubarz      

 – VIX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie – wyróżnienie

– Uczestniczka stała projektu edukacyjnego „Europa u bram”

 

Amelia Gwardecka – z kl. fletu Barbary Śrubarz

– XIII Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny ”PRO BOHEMIA” w Ostravie – Instrumenty Dęte Drewniane –  III miejsce

– Makroregionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych w Katowicach  – wyróżnienie

– II Ogólnopolski Konkurs Fletowym ”Syrinx” w Kędzierzynie – Koźlu – wyróżnienie

 

Rafał Jaworski – z kl. fletu Barbary Śrubarz  –

– XIV Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie – III miejsce

 – II Ogólnopolski Konkurs Fletowym “Syrinx” w Kedzierzynie – Koźlu  – I miejsce

 

Roksana Szrubarz – z kl. fletu Barbary Śrubarz XIV Ogólnopolskie Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie – wyróżnienie

Magdalena Smołka –  z kl. fletu Barbary Śrubarz  – X Ogólnopolski Konkurs „Zakręcone Fleciki” w Rybniku  –  III nagroda 

Kacper Nowok – z kl. puzonu Andrzeja Piekorza – XIV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie  –  III miejsce

Kwartet puzonowy w składzie: Eryk Mencner, Patryk Student, Elżbieta Wilczek, Kacper Nowok – nauczyciel – Andrzej Piekorz – Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia – Opole 2015 – wyróżnienie

Copyright © All right reserved.
Skip to content