NA POŻEGNANIE SZKOŁY

OSTATNIE WSPÓLNE UCIECHY

DYPLOMANTÓW PSM I STOPNIA

😎 😀  😎

Wycieczka klasy szóstej C6 do Miasteczka Westernowego Twinpigs, w początkowo deszczowy, a potem całkiem pogodny poniedziałek, 20 czerwca 2016r. Cztery godziny zabaw, poprzedzonych oprowadzeniem nas przez twinpigsowego grabarza po miasteczku i wysłuchaniem jego ciekawych opowieści.

DSC05074

Słuchamy mrożących krew w żyłach historii z Dzikiego Zachodu

20160620_133636

Nie zmieściliśmy się niestety do namiotu Indianki, więc wspólne zdjęcie przed nim.

Teraz nastąpiły 3 godziny zabaw, z których zdjęć nie prezentujemy, z powodu potarganych przez pęd wiatru i stojących ze strachu, naszych, początkowo starannie ułożonych, fryzur.

20160620_172900

Jemy obiadek, studzimy emocje i cieszymy się ostatnimi wspólnymi chwilami.

W naszych twinpigsowych szaleństwach towarzyszyła nam p. Małgorzata Gwardecka, której bardzo dziękujemy za opiekę!

DZIEŃ PÓŹNIEJ….

Wycieczka klasy czwartej C4 do kina – wtorek, tj. 21.06.2016r.

Popędziliśmy PKS-em do Rybnika, gdzie najpierw szukaliśmy Joasi 🙂
DSC05082

Nareszcie wszyscy razem.
DSC05086

Idziemy do Pizza Hut. Zjadamy pyszności i robimy trochę zamieszania .
DSC05093

a teraz….

DSC05100

MAMY CAŁĄ SALĘ KINOWĄ DLA SIEBIE ! Podgląd meczu mamy w telefonach komórkowych, więc możemy jednocześnie kibicować! Niepowtarzalne chwile!

Było fantastycznie. Umawiamy się, że za rok spotkamy się znowu 🙂

Wyprawy uczniów w znane – nieznane zorganizowała p. Bogusława Kalamarz, która była także opiekunem młodzieży, a dla nas przygotowała relacje i zdjęcia. Dziękujemy!

k.j