KONCERT SEMESTRALNY

PONIEDZIAŁEK, 09.01.2017

Koncertować trzeba, tym bardziej jak jest się do tego dobrze przygotowanym!

Przesłuchania półroczne, które komisja ocenia zawsze mobilizują do pracy, ale prezentacja wykonań odbywa się za zamkniętymi drzwiami. Koncert dla szerokiej publiczności jest zatem bardzo potrzebny, aby rodzice, uczniowie, nauczyciele i wszyscy zainteresowani postępami uczniów w grze na instrumentach mogli sprawdzić, czy wszystko GRA!

Koncert podsumowujący pierwsze półrocze pracy odbył się tradycyjnie w sali teatralnej MOK-u. W tym roku na scenie wystąpili i swoje umiejętności zaprezentowali następujący uczniowie i zespoły:

1. Martyna Dulemba – skrzypce
  2. Sandra Kwoka – klarnet
  3. Agata Porwolik – waltornia
  4. Julia Niżnik – fortepian
  5. Piotr Łomozik – skrzypce
  6. TRIO GITAROWENatalia Kowalczyk, Kamil Radecki, Wojciech Smołka prowadzenie zespołu –p. Jacek Świtacz
  7. Weronika Cwalina – fortepian
  8. Klaudia Lisiecka – saksofon
  9. Rafał Jaworski – flet

10. Patryk Brzyszkowski – wiolonczela

11. Dawid Przybyło – fortepian

12. Tymoteusz Rzyczniok – akordeon

13. Michał Pietrzak – trąbka

14. TRIO FORTEPIANOWE – Artur Jaworski – skrzypce, Jan Łomozik – wiolonczela, Paweł Gwóźdź – fortepian -prowadzenie zespołu –p. Jadwiga Barańska

15. ORKIESTRA SMYCZKOWA PSM II STOPNIA – poprowadzona przez p. Michała Gajdę (w zastępstwie za p. dyrektor Zofię Mańkę-Błaszczyk) zaprezentowała się w utworach filmowych, m.in. w Walcu z „Nocy i dni”.

Uczniom na fortepianie akompaniowali nauczyciele – pianiści: Małgorzata Gwardecka, Jakub Gwardecki, Aleksandra Hałat, Natalia Tomecka. Całość organizacyjnie przygotował p. Jakub Gwardecki, który wraz z p. Katarzyną Jarzyną poprowadził to popisowe spotkanie.

A co pokazał koncert? Co usłyszeli słuchacze?

U NAS TO SIĘ GRA! DOBRZE GRA I CZASU NIE MARNUJE! ANI NOCY ANI DNI 😀 I TAK TRZYMAĆ DO METY!

Zdjęcia – p. Jakub Witek

MOK-owskie światło na wysokie poziomy gry:)

DSC_0026_tn

DSC_0228_tn DSC_0187_tn DSC_0180_tn DSC_0164_tn DSC_0145_tn DSC_0128_tn DSC_0119_tn DSC_0102_tn DSC_0094_tn DSC_0082_tn DSC_0063_tn DSC_0052_tn DSC_0049_tn DSC_0039_tn DSC_0024_tn DSC_0012_tn