MIĘDZYNARODOWE NAGRODY MŁODYCH WIOLONCZELISTÓW

W dniach 29.01- 2.02.2020r. w Pradze odbywał się  MIĘDZYNARODOWY KONKURS WIOLONCZELOWY XIV  JAN VYCHYTIL INTERNATIONAL CELLO COMPETITION.

W tym prestiżowym wydarzeniu wzięło udział 132 młodych muzyków z całego świata, a wśród nich trzech uczniów naszej szkoły z klasy pani Alicji Naworskiej. Rywalizacja przebiegała w siedmiu grupach wiekowych. Nasi uczniowie  przy świetnym akompaniamencie pani Natalii Tomeckiej zaprezentowali się znakomicie!

W najmłodszej, I kategorii uczestników:

STANISŁAW RYBA ZDOBYŁ 1. NAGRODĘ!

Jest uczniem I klasy C6

W III kategorii wiekowej:

DAWID KRÓL ZDOBYŁ 2. MIEJSCE!

Jest uczniem VI klasy C6

W najstarszej i najliczniejszej kategorii wiekowej, tegoroczny dyplomant Jan Łomozik uzyskał 1. miejsce i najwyższą punktację! (opis – poprzednia strona)

WIELKIE GRATULACJE!!!

Dla młodych wiolonczelistów, pani prowadzącej Alicji Naworskiej oraz  p. akompaniator Natalii Tomeckiej!

Zdj. p. Joanna i Ireneusz Ryba, p. Natalia Tomecka, p. Alicja Naworska.