12 czerwca 2019 r. (środa) był kolejnym upalnym dniem w tym miesiącu. Nie zraziło to jednak rodziców oraz gości do przyjścia na koncert orkiestry dziecięcej  I stopnia…,

a koncert był szczególny…dedykowany Dla mamy i taty z okazji ich święta.

Poza tym występujący uczniowie chcieli podziękować swoim rodzicom za ich zaangażowanie, serce i pomoc w nauce w naszej szkole.

Orkiestrę  koncertowo przygotowali nauczyciele: p. Ewa Adamczyk-Ścibik oraz p. Jakub Witek.

Atmosfera była iście rodzinna, oczywiście był i utwór na bis.

Po koncercie wykonawcy uroczyście wręczyli symboliczne kwiaty swoim rodzicom i opiekunom.

Był to kolejny koncert  z serii koncertów dla mamy i taty ( w poprzednich latach występy chóru dziecięcego i chóru chłopięcego). Myślę, ze śmiało można  powiedzieć, iż te koncerty stają się powoli tradycją szkolną.:) 🙂 🙂

Organizatorem koncertu była p. Ewa Adamczyk-Ścibik, która również przygotowała dla nas relację.

Zdjęcia – p. Jakub Witek