Grono Pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

 ZESPOŁU PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH

W ŻORACH W JUBILEUSZOWYM ROKU 2014/2015

DYREKTOR –  Zofia Mańka-Błaszczyk

WICEDYREKTOR –  Michał Gajda

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I AKORDEONU

Kierownik: Jadwiga Barańska – fortepian, akompaniament

Nauczyciele:

  1. Adamczyk – Ścibik Ewa – fortepian, akompaniament
  2. Bąkiewicz Oskar – fortepian, akompaniament
  3. Gwardecka Małgorzata – fortepian, akompaniament
  4. Gwardecki Jakub – fortepian, akompaniament
  5. Hałat Aleksandra – fortepian, akompaniament
  6. Manderla Estera – akordeon
  7. Matuszczyk Aleksandra – fortepian, akompaniament
  8. Michalik Anna – fortepian
  9. Ruszczyńska Anna – fortepian, akompaniament
  10. Tomecka Natalia – akompaniament
  11. Winiarska – Labus Barbara – fortepian

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Kierownik: Małgorzata Świtacz  – gitara

Nauczyciele:

  1. Bator – Skowrońska Agnieszka – wiolonczela
  2. Branicka Marzena – skrzypce
  3. Naworska Alicja – wiolonczela
  4. Hałat Marcin – skrzypce
  5. Huzior Roman – kontrabas
  6. Kołodziejczyk Jakub – skrzypce
  7. Misiurek – Bojko Iwona – skrzypce
  8. Mitros Sonia – altówka
  9. Stopa Aleksandra – wiolonczela
  10. Świtacz Jacek – gitara
  11. Witek Jakub – skrzypce

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Kierownik: Barbara Śrubarz – flet poprzeczny

Nauczyciele:

  1. Gajda Michał – obój
  2. Brzoza Łucjan – saksofon
  3. Dudzik Danuta – flet poprzeczny
  4. Piekorz Andrzej – puzon
  5. Pradela Michał – trąbka, big-band
  6. Pradela Sylwia – flet poprzeczny
  7. Sobik Sebastian – klarnet
  8. Taut Renata – fagot
  9. Wita Dawid – trąbka
  10. Wójtowicz Tomasz – waltornia

SEKCJA TEORII MUZYKI

Kierownik: Katarzyna Jarzyna  – historia muzyki z literaturą  muzyczną, formy muzyczne, zasady muzyki, kształcenie słuchu, harmonia

Nauczyciele:

1.Adamczyk – Ścibik Ewa  – chór

2.Bańczyk Maja –  rytmika, kształcenie słuchu

3.Glenc Jacek –  harmonia, kształcenie słuchu

  1. Kalamarz Bogusława – kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zespół rytmiczny
  2. Mańka – Błaszczyk Zofia – chór, orkiestra smyczkowa
  3. Renat Maryla – kształcenie słuchu, analiza dzieła muzycznego, historia muzyki z literaturą muzyczną
  4. Szymala Joanna – kształcenie słuchu, audycje muzyczne

ADMINISTRACJA

1.Gonera Agata – referent szkolny

2.Koczwara Jowita – specjalista ds. kadr i płac

3.Rozkosz Sonia – główny księgowy

  1. Szewczyk Kazimiera – sekretarz szkolny

OBSŁUGA

1.Gajda Augustyn – konserwator

2.Kasprzyk Justyna – sprzątaczka/woźna

3.Matejczyk Anna  – sprzątaczka/woźna

4.Morciszek Grażyna – sprzątaczka/woźna

5.Słupińska Janina – sprzątaczka/woźna

 

BYLI PRACOWNICY

NAUCZYCIELE

  1. Barański Marek
  2. Bartoszek Anna
  3. Bebłot Łukasz
  4. Bielecka Bożena
  5. Bukowski Krzysztof
  6. Czyż Arkadiusz
  7. Dąbek Renata
  8. Glenc Joanna
  9. Gryszko Halina
  10. Kaczmarczyk Grzegorz
  11. Kaczmarczyk Rozemaria
  12. Knura Aleksander
  13. Kołodziejczyk Grażyna
  14. Kuchcik Renata
  15. Kuwaczka Adriana
  16. Lampert-Szczyra Wiesława
  17. Matusik Benedykt
  18. Mickiewicz Wacław
  19. Mielimąka Grzegorz
  20. Mielimąka Renata
  21. Misdzioł Mariusz
  22. Mokrus Adam
  23. Niewolik Krzysztof
  24. Nowak Aleksandra
  25. Oślizlok Michał
  26. Pieruch Janusz
  27. Plewa Magdalena
  28. Pstraś Bogusław
  29. Rerych Paweł
  30. Skiba Sylwia
  31. Słomowicz Aleksander
  32. Sobik Krzysztof
  33. Stawarska Elżbieta
  34. Stochniol Szymon
  35. Stręk Katarzyna
  36. Wacławik Przemysław
  37. Wawoczny Dorota
  38. Węgrzyk Danuta
  39. Wieczorek Franciszek
  40. Wieczorkova Katarina
  41. Woźniak Rafał
  42. Wróbel Ewa
  43. Ziarko Hanna
  44. Żydek Adam

ADMINISTRACJA

  1. Goczoł Helena
  2. Kuczera- Sobik Patrycja
  3. Muras Małgorzata
  4. Pilch Irena
  5. Wolner Teodozja
  6. Wybraniec Wiesława – BHP

OBSŁUGA

  1. Franecki Wincenty
  2. Kamińska Janina
  3. Kubasiak Czesław
  4. Mogielnicka Danuta
  5. Mojżesz Bronisława
  6. Muras Marek
  7. Otulak Anna
  8. Otulak Genowefa
  9. Palczak Dariusz
  10. Paszek Janusz
  11. Pawłowski Marcin
  12. Piecha Tomasz
  13. Załęska Jolanta

OSOBY EMERYTOWANE:

 

Administracja i obsługa

  1. Goczoł Helena
  2. Kamińska Janina
  3. Otulak Genowefa
Copyright © All right reserved.
Skip to content