W dniach 29.03 – 03.04.2018 trwała w szkole przerwa świąteczna – wielkanocna. W związku z tym wyjątkowym okresem wszem i wokół składaliśmy sobie życzenia. Sami też dostaliśmy – napłynęły na naszą szkolną  mailową skrzynkę piękne słowa od naszych Wizytatorów: Eweliny Wilburg-Marzec i Stanisława Maliszewskiego – wytchnienia od zawodowych wyzwań i wiele dobrych emocji przeżywanych z bliskimi!

Życzyli nam także rodzice uczniów! I to w różnych postaciach – mamy wątpliwości, czy wszyscy zauważyli w tej przedświątecznej bieganinie kolorowy baner na naszej balustradzie –  zatem przypominamy jak wyglądał! To dzięki p. Romanowi Wyszogrodzkiemu, który dba przy różnych okazjach o właściwy wygląd naszego zabytkowego budynku, wspiera drukiem plakatów i folderów.  Bardzo dziękujemy!!!

We wszystkich tych gestach nade wszystko życzyliśmy sobie ZDROWIA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI!!!

Publikujemy je, aby nabrały mocy i w czas nieświąteczny – TAKIE ŻYCZENIA PRZYDADZĄ SIĘ TYM BARDZIEJ NA CO DZIEŃ!

A teraz zdrowia i powodzenia w artystycznej i pedagogicznej pracy!

tekst, zdj. k.j.