HARMONIA – BADANIE WYNIKÓW NAUCZANIA

DLA UCZNIÓW KLASY V PSM II STOPNIA

Badanie wyników nauczania z przedmiotu harmonia w klasie V PSM II stopnia  (6 uczniów – obecność 100%) zostało przeprowadzone w czwartek,  30 maja 2019 r. o godz. 17.30.

Test odbył się w klasie nr 14  i  trwał ok. 90 min.

Uczniowie w trakcie testu mieli zapewnione warunki do samodzielnego jego rozwiązywania.

Test przeprowadziła Wizytator Regionu Opolskiego i Śląskiego – dr Ewelina Wilburg-Marzec.

TEST ORGANIZOWAŁO CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Wyniki zostały opublikowane na stronie internetowej CEA pod hasłem „Raporty”.

Dla zainteresowanych  – do wglądu

KONCERT TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ 2019

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach znów wypełniony uczniami ZPSM w Żorach. Tym razem najmłodszymi – dziećmi z klasy I, II i III cyklu 6 – letniego. Okazją do słuchania piosenek, oglądania tańców, interpretacji przestrzenno – ruchowych muzyki, kanonów i innych wyczynów muzycznych, był zorganizowany jak co roku przez panią Maję Bańczyk Koncert Twórczości Dziecięcej, który miał miejsce 20 maja 2019 r.
Uczniowie popisywali się swymi umiejętnościami wokalnymi, aktorskimi, tanecznymi, ruchowymi a także w grze na instrumentach, a wszystko to przed szeroką publicznością zaproszoną przez samych uczestników. Było barwnie, kolorowo i wesoło, a to wszystko za sprawą naszych uzdolnionych małych wykonawców!!!
Ten szczególny koncert organizacyjnie wspomogło wielu nauczycieli naszej szkoły, pracownicy MOK-u, rodzice najmłodszych uczniów. Koncert poprowadziła Magdalena Smołka – uczennica klasy V C6, zaś akompaniament przygotowały: Małgorzata Stręk oraz Maja Bańczyk.
Wyrażam wielką wdzięczność za wszelką pomoc podczas realizacji – Koncertu Twórczości Dziecięcej – organizatorka – Maja Bańczyk.

Zdjęcia – p. Jakub Witek