PRZYDATNOŚCI SŁUCHOWEJ DO PSM I STOPNIA!

103 kandydatów do PSM I stopnia komisje rekrutacyjne przesłuchały w czasie dwóch dni! – 23. i 24.05.2016r. (poniedziałek i wtorek) był wyjątkowo obfity w emocje, zarówno dla dzieci przystępujących do różnego typu ćwiczeń, jak i dla ich rodziców. Wszystko po to, aby w szkole muzycznej uczyli się uczniowie, którzy naprawdę chcą i którym nauka będzie przychodzić w miarę łatwo i szybko.

19 kandydatów będzie podchodzić do egzaminu wstępnego do PSM II stopnia w poniedziałek, 6.06.2016r.badania słuchowe

Takie tłumy odwiedzają szkołę raz w roku… Cieszymy się z jednej strony, że coraz więcej chętnych przychodzi do naszej szkoły, aby uczyć się gry na instrumencie; szkoda i żal z drugiej, gdyż lista przyjęć jest ograniczona…

Można zachęcać do nauki muzyki, jeśli nie w szkole, to w powołanym do tego celu – STOWARZYSZENIU „TUTTI” – gdzie DZIAŁAMY BEZ OGRANICZEŃ! Polecamy zakładkę pod tą nazwą – tam znaleźć można więcej informacji i formularz zgłoszenia.

ZAPRASZAMY!

Ogłoszenie listy przyjętych kandydatów zarówno

do PSM I, jak i II stopnia nastąpi 22 czerwca 2016r.

(tj. środa)!